Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Śpiew solowy

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: SA-SL-001-5
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Śpiew solowy
Jednostka: Wydział Wokalno-Aktorski
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 4.00 LUB 6.00 (zmienne w czasie) Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.

zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski
Moduł przedmiotów:

kierunkowy

Rodzaj przedmiotu:

obowiązkowy

Tryb prowadzenia:

indywidualne

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2016/17" (zakończony)

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2016/17" (zakończony)

Okres: 2017-02-08 - 2017-06-10
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 15 godzin więcej informacji
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Izabela Kłosińska
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2017/18" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-01-31
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 15 godzin więcej informacji
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Cieśla, Robert Gierlach, Magdalena Idzik, Jolanta Janucik, Mikołaj Moroz, Dorota Radomska, Anna Radziejewska, Włodzimierz Zalewski
Prowadzący grup: Robert Gierlach, Magdalena Idzik, Ae Ran Kim, Anna Radziejewska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Ćwiczenia - Kolokwium na ocenę
Wykład - Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2017/18" (zakończony)

Okres: 2018-02-08 - 2018-06-10
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 15 godzin więcej informacji
Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Krystyna Jaźwińska-Dobosz
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2018/19" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-01-31
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład / Ćwiczenia, 30 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Cieśla, Ewa Iżykowska-Lipińska, Jolanta Janucik, Krystyna Jaźwińska-Dobosz, Jerzy Knetig, Dorota Radomska, Eugenia Rozlach
Prowadzący grup: Ryszard Cieśla, Ewa Iżykowska-Lipińska, Jolanta Janucik, Krystyna Jaźwińska-Dobosz, Jerzy Knetig, Dorota Radomska, Eugenia Rozlach
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Wykład / Ćwiczenia - Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-01-31
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład / Ćwiczenia, 30 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Robert Cieśla, Ryszard Cieśla, Ewa Iżykowska-Lipińska, Jolanta Janucik, Jerzy Knetig, Mikołaj Moroz, Dorota Radomska, Artur Stefanowicz
Prowadzący grup: Robert Cieśla, Ryszard Cieśla, Ewa Iżykowska-Lipińska, Jolanta Janucik, Jerzy Knetig, Mikołaj Moroz, Dorota Radomska, Artur Stefanowicz
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Wykład / Ćwiczenia - Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-01-31
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład / Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Jolanta Janucik, Ae Ran Kim, Izabela Kłosińska, Małgorzata Marczewska, Anna Mikołajczyk-Niewiedział, Jadwiga Rappe, Eugenia Rozlach, Yeoi Sohn, Artur Stefanowicz, Włodzimierz Zalewski
Prowadzący grup: Jolanta Janucik, Ae Ran Kim, Izabela Kłosińska, Małgorzata Marczewska, Anna Mikołajczyk-Niewiedział, Jadwiga Rappe, Eugenia Rozlach, Yeoi Sohn, Artur Stefanowicz, Włodzimierz Zalewski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Wykład / Ćwiczenia - Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2021/22" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-01-31
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład / Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Robert Cieśla, Robert Gierlach, Magdalena Idzik, Krystyna Jaźwińska-Dobosz, Ae Ran Kim, Anna Mikołajczyk-Niewiedział, Dorota Radomska, Jadwiga Rappe, Aleksandra Resztik-Wesołowska, Eugenia Rozlach, Yeoi Sohn, Witold Żołądkiewicz
Prowadzący grup: Robert Cieśla, Robert Gierlach, Magdalena Idzik, Krystyna Jaźwińska-Dobosz, Ae Ran Kim, Anna Mikołajczyk-Niewiedział, Dorota Radomska, Jadwiga Rappe, Aleksandra Resztik-Wesołowska, Eugenia Rozlach, Yeoi Sohn, Witold Żołądkiewicz
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Wykład / Ćwiczenia - Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2022/23" (zakończony)

Okres: 2022-10-01 - 2023-01-31
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład / Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Robert Cieśla, Robert Gierlach, Ewa Iżykowska-Lipińska, Ae Ran Kim, Izabela Kłosińska, Dorota Radomska, Anna Radziejewska, Artur Stefanowicz
Prowadzący grup: Robert Cieśla, Robert Gierlach, Ewa Iżykowska-Lipińska, Ae Ran Kim, Izabela Kłosińska, Dorota Radomska, Anna Radziejewska, Artur Stefanowicz
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Wykład / Ćwiczenia - Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2023/24" (zakończony)

Okres: 2023-10-01 - 2024-01-31
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład / Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Robert Cieśla, Robert Gierlach, Magdalena Idzik, Ewa Iżykowska-Lipińska, Jolanta Janucik, Ae Ran Kim, Izabela Kłosińska, Anna Mikołajczyk-Niewiedział, Dorota Radomska, Eugenia Rozlach, Gabriela Silva, Yeoi Sohn, Artur Stefanowicz, Katarzyna Trylnik-Zaleska
Prowadzący grup: Robert Cieśla, Robert Gierlach, Magdalena Idzik, Ewa Iżykowska-Lipińska, Jolanta Janucik, Ae Ran Kim, Izabela Kłosińska, Dorota Laskowiecka-Urban, Małgorzata Marczewska, Anna Mikołajczyk-Niewiedział, Dorota Radomska, Eugenia Rozlach, Gabriela Silva, Yeoi Sohn, Artur Stefanowicz, Katarzyna Trylnik-Zaleska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Wykład / Ćwiczenia - Kolokwium na ocenę
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)