Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Instrument główny - skrzypce

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: SKRZ-SM-001-3
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Instrument główny - skrzypce
Jednostka: Wydział Instrumentalny
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 12.00 (w zależności od programu) Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.

zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski
Moduł przedmiotów:

główny

Rodzaj przedmiotu:

obowiązkowy

Tryb prowadzenia:

indywidualne

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2016/17" (zakończony)

Okres: 2016-10-01 - 2017-01-31
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Duź
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2017/18" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-01-31
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Krzysztof Bąkowski, Andrzej Gębski, Konstanty Kulka, Roman Lasocki, Agnieszka Marucha, Maria Orzechowska, Jan Stanienda, Magdalena Szczepanowska, Sławomir Tomasik
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2018/19" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-01-31
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 30 godzin, 15 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Tadeusz Gadzina, Andrzej Gębski, Wojciech Koprowski, Konstanty Kulka, Agnieszka Marucha, Maria Orzechowska, Jan Stanienda, Magdalena Szczepanowska, Sławomir Tomasik, Janusz Wawrowski
Prowadzący grup: Tadeusz Gadzina, Andrzej Gębski, Wojciech Koprowski, Konstanty Kulka, Agnieszka Marucha, Maria Orzechowska, Jan Stanienda, Magdalena Szczepanowska, Sławomir Tomasik, Janusz Wawrowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-01-31
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 30 godzin, 15 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Krzysztof Bąkowski, Christian Danowicz, Andrzej Gębski, Konstanty Kulka, Agnieszka Marucha, Jan Stanienda, Magdalena Szczepanowska, Sławomir Tomasik, Janusz Wawrowski
Prowadzący grup: Krzysztof Bąkowski, Christian Danowicz, Andrzej Gębski, Konstanty Kulka, Agnieszka Marucha, Jan Stanienda, Magdalena Szczepanowska, Sławomir Tomasik, Janusz Wawrowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-01-31
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Krzysztof Bąkowski, Christian Danowicz, Andrzej Gębski, Konstanty Kulka, Agnieszka Marucha, Jan Stanienda, Sławomir Tomasik, Janusz Wawrowski
Prowadzący grup: Krzysztof Bąkowski, Christian Danowicz, Andrzej Gębski, Konstanty Kulka, Agnieszka Marucha, Jan Stanienda, Sławomir Tomasik, Janusz Wawrowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2021/22" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-01-31
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Krzysztof Bąkowski, Christian Danowicz, Andrzej Gębski, Jakub Jakowicz, Wojciech Koprowski, Maria Machowska, Agnieszka Marucha, Magdalena Szczepanowska, Agata Szymczewska, Janusz Wawrowski, Kamila Wąsik-Janiak
Prowadzący grup: Krzysztof Bąkowski, Christian Danowicz, Andrzej Gębski, Jakub Jakowicz, Wojciech Koprowski, Maria Machowska, Agnieszka Marucha, Magdalena Szczepanowska, Agata Szymczewska, Janusz Wawrowski, Kamila Wąsik-Janiak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-2 (2022-08-11)