Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kameralistyka

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: INS-KAM-2-KOL Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Kameralistyka
Jednostka: Wydział Instrumentalny
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 2.00 LUB 1.00 (zmienne w czasie)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski
Moduł przedmiotów:

kierunkowy

Rodzaj przedmiotu:

obowiązkowy

Tryb prowadzenia:

grupowe

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2016/17" (zakończony)

Okres: 2017-02-08 - 2017-06-10
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Zuzanna Elster, Agata Igras, Wojciech Koprowski, Paweł Łosakiewicz, Agnieszka Marucha, Izabella Szałaj-Zimak, Aleksander Szebesczyk, Aleksander Wilgos
Prowadzący grup: Zuzanna Elster, Wojciech Koprowski, Paweł Łosakiewicz, Agnieszka Marucha
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2017/18" (zakończony)

Okres: 2018-02-08 - 2018-06-10
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Duź, Mirosław Pokrzywiński, Przemysław Wojciechowski, Tytus Wojnowicz
Prowadzący grup: Tytus Wojnowicz
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-01-31
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin, 15 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Krzysztof Bednarczyk, Arkadiusz Bialic, Adam Bogacki, Michał Bryła, Zuzanna Elster, Romuald Gołębiowski, Rafał Grząka, Paweł Gusnar, Andrzej Guz, Jan Harasimowicz, Bartosz Jakubczak, Katarzyna Jankowska-Borzykowska, Piotr Kamiński, Artur Kasperek, Wojciech Koprowski, Mateusz Kowalski, Leszek Lorent, Joanna Maklakiewicz, Marcin Markowicz, Iwona Mironiuk-Tołwińska, Mirosław Pokrzywiński, Grzegorz Skrobiński, Ella Susmanek-Mysińska, Izabella Szałaj-Zimak, Aleksander Szebesczyk, Małgorzata Trzaskalik-Wyrwa, Donat Zamiara
Prowadzący grup: Krzysztof Bednarczyk, Arkadiusz Bialic, Adam Bogacki, Michał Bryła, Zuzanna Elster, Romuald Gołębiowski, Rafał Grząka, Paweł Gusnar, Andrzej Guz, Jan Harasimowicz, Bartosz Jakubczak, Katarzyna Jankowska-Borzykowska, Piotr Kamiński, Artur Kasperek, Wojciech Koprowski, Mateusz Kowalski, Leszek Lorent, Joanna Maklakiewicz, Marcin Markowicz, Iwona Mironiuk-Tołwińska, Mirosław Pokrzywiński, Grzegorz Skrobiński, Ella Susmanek-Mysińska, Izabella Szałaj-Zimak, Aleksander Szebesczyk, Małgorzata Trzaskalik-Wyrwa, Donat Zamiara
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Wykład - Kolokwium na ocenę

Zajęcia w cyklu "semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-01-31
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Ryszard Duź, Romuald Gołębiowski, Andrzej Guz, Jan Harasimowicz, Agata Igras, Henryk Kasperczak, Wojciech Koprowski, Mateusz Kowalski, Arkadiusz Krupa, Roksana Kwaśnikowska-Stankiewicz, Karol Marianowski, Marcin Markowicz, Andrzej Mysiński, Grzegorz Palus, Agnieszka Podłucka, Leszek Potasiński, Grzegorz Skrobiński, Mateusz Stankiewicz, Izabella Szałaj-Zimak, Aleksandra Traczyńska, Hanna Turonek, Arkadiusz Więdlak, Tytus Wojnowicz, Donat Zamiara
Prowadzący grup: Ryszard Duź, Romuald Gołębiowski, Andrzej Guz, Jan Harasimowicz, Agata Igras, Wojciech Koprowski, Mateusz Kowalski, Arkadiusz Krupa, Roksana Kwaśnikowska-Stankiewicz, Karol Marianowski, Marcin Markowicz, Andrzej Mysiński, Grzegorz Palus, Agnieszka Podłucka, Leszek Potasiński, Mateusz Stankiewicz, Izabella Szałaj-Zimak, Aleksandra Traczyńska, Hanna Turonek, Arkadiusz Więdlak, Tytus Wojnowicz, Donat Zamiara
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Kolokwium na ocenę
Wykład - Kolokwium na ocenę
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.