Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kameralistyka

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: INS-KAM-2-EGZ Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Kameralistyka
Jednostka: Wydział Instrumentalny
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 2.00 LUB 1.00 (zmienne w czasie)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski
Moduł przedmiotów:

kierunkowy

Rodzaj przedmiotu:

obowiązkowy

Tryb prowadzenia:

grupowe

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2015/16" (zakończony)

Okres: 2016-02-08 - 2016-06-10
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2016/17" (zakończony)

Okres: 2017-02-08 - 2017-06-10
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Wojciech Koprowski, Paweł Łosakiewicz, Agnieszka Marucha, Zbigniew Płużek
Prowadzący grup: Zbigniew Płużek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2017/18" (zakończony)

Okres: 2018-02-08 - 2018-06-10
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Michał Bryła, Marek Czech, Ryszard Duź, Romuald Gołębiowski, Wojciech Koprowski, Kazimierz Machala, Karol Marianowski, Andrzej Mysiński, Miłosz Pękala, Mirosław Pokrzywiński, Leszek Potasiński, Tytus Wojnowicz
Prowadzący grup: Marek Czech, Romuald Gołębiowski, Kazimierz Machala, Miłosz Pękala, Mirosław Pokrzywiński, Leszek Potasiński, Tytus Wojnowicz
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2019/20" (zakończony)

Okres: 2020-02-08 - 2020-06-10
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Krzysztof Bednarczyk, Michał Bryła, Marek Czech, Zuzanna Elster, Andrzej Gębski, Agata Igras, Wojciech Koprowski, Mateusz Kowalski, Mischa Kozłowski, Arkadiusz Krupa, Karol Marianowski, Marcin Markowicz, Iwona Mironiuk-Tołwińska, Robert Morawski, Marcin Orliński, Grzegorz Palus, Miłosz Pękala, Zbigniew Płużek, Mirosław Pokrzywiński, Mateusz Stankiewicz, Ella Susmanek-Mysińska, Izabella Szałaj-Zimak, Aleksander Szebesczyk, Jakub Waszczeniuk, Marek Żwirdowski
Prowadzący grup: Krzysztof Bednarczyk, Michał Bryła, Marek Czech, Zuzanna Elster, Andrzej Gębski, Artur Kasperek, Wojciech Koprowski, Mateusz Kowalski, Arkadiusz Krupa, Karol Marianowski, Marcin Markowicz, Iwona Mironiuk-Tołwińska, Robert Morawski, Marcin Orliński, Grzegorz Palus, Miłosz Pękala, Zbigniew Płużek, Mirosław Pokrzywiński, Mateusz Stankiewicz, Ella Susmanek-Mysińska, Izabella Szałaj-Zimak, Aleksander Szebesczyk, Jakub Waszczeniuk, Marek Żwirdowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin

Zajęcia w cyklu "semestr letni 2020/21" (zakończony)

Okres: 2021-02-08 - 2021-06-10
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Klaudiusz Baran, Zuzanna Elster, Romuald Gołębiowski, Rafał Grząka, Paweł Gusnar, Katarzyna Jankowska-Borzykowska, Piotr Kamiński, Artur Kasperek, Adam Klocek, Wojciech Koprowski, Mateusz Kowalski, Roksana Kwaśnikowska, Leszek Lorent, Joanna Maklakiewicz, Karol Marianowski, Marcin Markowicz, Agnieszka Marucha, Andrzej Mysiński, Marcin Orliński, Miłosz Pękala, Zbigniew Płużek, Mateusz Stankiewicz, Temina Cadi Sulumuna, Izabella Szałaj-Zimak, Paweł Szczepański, Aleksander Szebesczyk, Hanna Turonek, Jakub Waszczeniuk, Arkadiusz Więdlak, Marcin Zalewski, Marek Żwirdowski
Prowadzący grup: Klaudiusz Baran, Zuzanna Elster, Romuald Gołębiowski, Rafał Grząka, Paweł Gusnar, Katarzyna Jankowska-Borzykowska, Piotr Kamiński, Artur Kasperek, Adam Klocek, Wojciech Koprowski, Mateusz Kowalski, Roksana Kwaśnikowska, Leszek Lorent, Joanna Maklakiewicz, Karol Marianowski, Marcin Markowicz, Agnieszka Marucha, Andrzej Mysiński, Marcin Orliński, Miłosz Pękala, Zbigniew Płużek, Mateusz Stankiewicz, Temina Cadi Sulumuna, Izabella Szałaj-Zimak, Paweł Szczepański, Aleksander Szebesczyk, Hanna Turonek, Jakub Waszczeniuk, Arkadiusz Więdlak, Marcin Zalewski, Marek Żwirdowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.